Я Катя, і я є всюди. У Instagram я буваю дуже активною у сторіз, де найчастіше викладаю свою кицюню Марлюську та роблю огляди запорізьких закладів. А ще я серіаломанка і про це знімаю блоги на Youtube. Коли є час відірватися від серіалів та Марлюськи - ми з чоловіком подорожуємо по Європі і про це також знімаємо блоги! Коли в родині два відеографи, то гріх цим не користуватися) Ще я є у фейсбуці, але там я вдаю із себе дуже ділову і розумну;)
Катя Маркова
Тарас Білка
Аліна Заворітная

Подорожі навколо світу у найвідоміші ресторани, паби і броварні. Все про крафтову культуру. YouTube канал Taras Bilka

Мой блог для тех, кто хочет научиться вести свой профиль самостоятельно, без привлечения сумм специалистов.. Ежедневно полезный пост, чтобы Insta каждого была ОГОНЬ
#тваринки #урбаністика #Їжа #лайфстайл #тревел
#Їжа #лайфстайл #тревел
#SMM
Я популяризаторка науки Стася, і я знаю, як прищепити дітям любов до математики, працюю в науковому музеї (не експонатом!) та доводжу, що за науковими шоу - майбутнє неформальної освіти. Запалюю радість в дітях та трохи паніки в оточуючих, створюю дитячі мрії та відповідаю за наслідки. А ще - пишу про все, що рухається, та рухаю все інше :)
Анастасія Чернова

Іван Калугін
Ім'я блогера
Акредитую освітні програми у ЗВО по всій Україні разом з експертами Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти. Керую дебатним клубом "Ratus" (t.me/ratus1) та заохочую школярів Запоріжжя до розвитку критичного мислення, роботи в команді та публічних виступів. Збираю активну та креативну молодь для корисних та емоційних ігор у власну авторську інтелектуальну рольову гру @mafiastevepenny. Вивчаю світ СММ і практикуюсь в ньому. Обожнюю рідне Запоріжжя.

Інфлормація про блогера
#наука #НеформальнаОсвіта #лайфстайл
#лайфстайл
#Їжа #лайфстайл #тревел
Проект «Форум лідерів думок» проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).